Вже стало традицією в нашій школі проводити заходи до річниці визволення Переяславщини від німецько-фашистських загарбників. От і цього року учні зібралися біля братської могили у центрі села, щоб ще раз згадати про криваві події далеких 1941-1943 рр., які відбувалися на території сіл Дем’янець та Харківець.
Вчитель історії Людмила Віталіївна Аронська нагадала дітям про події 76 – річної давності і про радість визволення рідної землі.
Також від імені учнів школи виступили учні 5 та 6 класів, які словами віршів закликали всіх пам’ятати тих, хто віддав у роки війни найдорожче – своє життя.
Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у цій кривавій борні. По закінченню лінійки учні школи поклали квіти до братської могили.
Педагог-організатор Дьолог В.В. |